polski angielski niemiecki

Kontakt

TRANSCHEM Sp. z o.o.
Ul.Toruńska 153
87-810 Włocławek

NIP: 888-020-58-55
REGON:910103365
Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS
KRS 0000083804
www.transchem.eu
transchem@transchem.eu

ZARZĄD
Prezes Zarządu
Jarosław Pińkowski

Wiceprezes Zarządu
Henryk Pińkowski

SEKRETARIAT
Danuta Brożek
tel. +48(54) 231-80-12
e-mail d.brozek@transchem.eu

KSIĘGOWOŚĆ
Dariusz Zieliński
tel. +48(54) 231-80-13
e-mail d.zielinski@transchem.eu

ZESPÓŁ REMONTÓW
Kierownik
Zbigniew Wachowicz
tel. + 48(54) 231-80-40
fax + 48(54) 231-80-02
e-mail z.wachowicz@transchem.eu

Specjaliści  ds. Remontów

Ireneusz Drożdżewski
tel. + 48(54) 231-80-43
e-mail i.drozdzewski@transchem.eu

Marcin Grabowski
tel. + 48(54) 231-80-42
e-mail m.grabowski@transchem.eu

Krzysztof  Sztandarowicz
tel. + 48(54) 231-80-41
e-mail k.sztandarowicz@transchem.eu

Rafał Trąd
tel. + 48(54) 231-80-48
e-mail r.trad@transchem.eu

Paweł Lisiewicz
tel. + 48(54) 231-80-41
e-mail p.lisiewicz@transchem.eu


ZESPÓŁ EKSPEDYCJI
Kierownik
Zenon Ostrowski
tel. + 48(54) 231-80-20
fax + 48(54) 231-80-01
e-mail z.ostrowski@transchem.eu

Specjalista ds. Ekspedycji
Anna Trąd
tel. + 48(54) 231-80-21
e-mail a.trad@transchem.eu

Dyspozytorzy
tel. + 48(54) 231-80-28
tel. +48 (54) 237-20-34
e-mail dyspozytor@transchem.eu

Starszy Dyspozytor
Filip Kupisz
tel. + 48 (54) 231-80-27
e-mail f.kupisz@transchem.eu

DZIAŁ PRZEWOZÓW

Specjalista ds. Przewozów
/           Pełnomocnik ds. ZSZ
Sebastian Cegliński
tel. + 48(54) 231-80-59
e-mail s.ceglinski@transchem.eu

Starszy Specjalista ds. Przewozów
Mariusz Czarnecki
tel. + 48(54) 231-80-18
e-mail m.czarnecki@transchem.eu

Specjalista ds. Przewozów
Marcin Łukowicz
tel. + 48(54) 231-80-17
e-mail m.lukowicz@transchem.eu


DZIAŁ WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Rafał Cisek
Tel. + 48(54) 231-80-44
E-mail r.cisek@transchem.eu

Agata Rybczyńska
Tel. + 48(54) 231-80-57
E-mail a.rybczynska@transchem.eu

ZAOPATRZENIE

Cezary Czapliński
tel. + 48(54) 231-80-45
fax + 48(54) 231-80-02
e-mail c.czaplinski@transchem.eu

 

Firma

TRANSCHEM Sp. z o.o.
ul.Toruńska 153
87-810 Włocławek

tel. +48 (54) 231 80 00
fax + 48 (54) 236-46-25

Tagi

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element